צימרים לפי שעות בצפון

החל מ 300 ₪
עין יעקב - ק''מ ממך
הוסף חוות דעת על : צימרים לפי שעות בצפון
  • דרג:
  • name-iconשם:
  • email-iconאימייל:
  • text-iconהמלצה:

צימרים לפי שעות בצפון | צימר לפי שעה בצפון

צימרים לפי שעות בצפון
מתכננים חופשה בת יום אחד בצפון? חושבים על מסעדה טובה ואולי על איזה אטרקצייה מעניינת? האם חשבתם על מקום שבו תוכלו גם לנוח קצת? ואין הכוונה להחנות את הרכב באתר פיקניקים ולנוח בתוכו. אם אתם כן מעוניינים במקום לנוח בו לכמה שעות בלי להצטופף בתוך הרכב תוכלו למצוא צימרים לפי שעות בצפון. צימרים לפי שעות הם צימרים לכל דבר שמושכרים על בסיס של שעות ולא על בסיס יומי.

צימרים לפי שעה – למי זה מתאים?
צימרים לפי שעה או חדרים לפי שעות יכולים להתאים לכל מי שרוצה לנוח קצת מההתרוצצות של החופשה לכמה שעות. צימרים על בסיס שעות מתאימים גם לזוגות צעירים שמעוניינים לנוח זה בזרועות זה למשך כמה שעות לפני שיחזרו הביתה וגם למשפחות המעוניינות להרגע מכל האטרקציות לכמה שעות לפני שחוזרים לשיגרה. צימרים כאלה מאד נפוצים כיום ומשפחות וגם זוגות רבים מנצלים אפשרות זו שמשחררת אותם מן הצורך לשכור צימר ליום שלם.
צימרים לפי שעות – אטרקציה בפני עצמה

כשאתם הולכים למסעדה, אתם יודעים שתצאו ממנה כעבור שעה וחצי. כשיוצאים לטיול רגלי בצפון, אתם תסיימו אותו כעבור כמה שעות בודדות, אז למה אתם חושבים שצימר צריך לשכור לכמה ימים? צימר, כמו כל האטרקציות האחרות בצפון ניתן להזמין לכמה שעות, ליהנות מהאווירה המיוחדת, לתת לילדים לשחק ולכם לנוח בלי להתרוצץ אחריהם. ואם מתחשק לכם ליהנות משנת צהריים מפנקת במיטה רחבה וגדולה, תוכלו לעשות זאת ללא בעייה.
חוות דעת
היה הראשון לתת חוות דעת

צימרים לפי שעות בצפון