צימרים לפי שעה לזוגות

החל מ 250 ₪
ירושלים - ק''מ ממך
הוסף חוות דעת על : צימרים לפי שעה לזוגות
  • דרג:
  • name-iconשם:
  • email-iconאימייל:
  • text-iconהמלצה:

צימרים לפי שעות לזוגות | צימר לזוגות לפי שעה

צימרים לזוגות לפי שעה
צימרים תמיד היוו אטרקציה לזוגות צעירים ולזוגות מבוגרים. אם אתם מתכננים טיול רומנטי לצפון תוכלו למצוא שם שפע של צימרים לזוגות. צימרים לזוגות בצפון מאופיינים בעיצוב שונה מאשר צימרים למשפחות ובאיבזור שונה. בעוד משפחות דואגות יותר לצרכים הפרקטיים של הילדים – אוכל, שינה, משחקים, עניין והעברת זמן בניחותה, הרי שזוגות מחפשים הרבה יותר רומנטיקה ושקט. צימרים לזוגות בצפון ניתן למצוא גם על בסיס יומי וגם על בסיס של שעות.

צימרים לפי שעות
צימרים לפי שעה הם צימרים לזוגות שבמקום לשכור אותם ליממה שלמה או לכמה ימים אתם יכולים להשכירם לשעה או לכמה שעות בלבד. צימרים אלה כוללים את כל מה שכולל צימר רגיל לזוגות – חדר שינה גדול עם מיטה זוגית ענקית, ג'קוזי מפנק, מטבחון עם אביזרים למשקאות חמים, ארוחה מפנקת לחדר על פי בקשה שלכם, וכל יתר החלומות המתגשמים בצימר המיועד לזוגות.
היכון למצוא צימרים לזוגות בצפון

צימרים לזוגות נמצאים בכל רחבי הצפון. החל מן הגליל המערבי ועד לאצבע הגליל וגם ברמת הגולן. צימרים המיועדים לזוגות צעירים ולזוגות מבוגרים ניתן למצוא בתוך מושבים או ישובים קהילתיים קטנים ונחבאים. המקומות מטופחים ויפים והנוף הנשקף מהם מקסים. הצימרים נמצאים באזורים שקטים ומבודדים ואין חשש לרעש או המולה מסביב. רבים מן הצימרים ניתן לשכור לפי שעות ולא רק על בסיס יומי.
חוות דעת
היה הראשון לתת חוות דעת

צימרים לפי שעה לזוגות